Turnaj Veteriny - Brno

2021

Ve dnech 12.-.13.11.2021 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 39.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde nakonec v konkurenci 4 družstev obsadili 2.místo. Slavoj na turnaji reprezentovali : Kuboszek, Ježek M., Beier, Siwy G., Siwy L., Talik, Kubien, Fukala, Němčík,Sendecki, Doucha.

2019

Ve dnech 1.-.3.11.2019 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 38.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde nakonec v konkurenci 6 družstev obsadili 3.místo. Slavoj na turnaji reprezentovali : Konečný, Kuboszek, Ježek M., Beier,Piotrysko, Debicki, Ďurovič, Siwy G., Ferfecki, Talik.

2018

Ve dnech 2.-.4.11.2018 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 37.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde nakonec v konkurenci 6 družstev obsadili po vyrovnaném finále získali 2.místo. Zvítězil tým z Bratislavy vedený 8-násobným nejlepším basketbalistou SR Radanem Rančíkem. Slavoj na turnaji reprezentovali : Holisz, Konečný, Kubien, Kuboszek, Bosák, Ježek M., Fukala, Valent, Beier, Siwy L., Piotrysko, Debicki, Ďurovič.

2017

Ve dnech 3.-.5.11.2017 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 36.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde nakonec v konkurenci 6 družstev obsadili 4.místo. Slavoj na turnaji reprezentovali : Holisz, Konečný, Kubien, Kuboszek, Písečný, Ježek M, Doucha.

2016

Ve dnech 4.-.6.11.2016 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 35.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde nakonec v konkurenci 6 družstev obsadili 4.místo. Slavoj na turnaji reprezentovali : Beier, Holisz, Konečný, Kubien, Kuboszek, Písečný, Przebenda, Siwy.

2015

Ve dnech 5.- 7.11.2015 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 34.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde po výborném výkonu obsadili nakonec v konkurenci 6 družstev 3.místo. V základní skupině se nám podařilo zdolat mužstva veterinární fakulty a družstvo Labradoru, které hraje o soutěž výš a je vedeno bývalým reprezentatem ČR Magnuskem . V semifinále jsme pak bohužel prohráli s pozdějším vítězem turnaje - mužstvem Omniplastu. V zápase o třetí místo jsme pak znovu porazili po dramatické koncovce družstvo veterinární fakulty. Slavoj na turnaji reprezentovali : Beier, Bosák, Doucha, Fukala, Harazim, Holisz, Ježek M, Konečný, Kubien, Przebenda, Smola, Valent.

2014

Ve dnech 7.- 9.11.2014 se basketbalisté TJ Slavoj Český Těšín zúčastnili 33.ročníku turnaje Veterinární a farmaceutické university Brno, kde po výborném výkonu obsadili nakonec v konkurenci 5 družstev 2 místo !!

Slavoj na turnaji reprezentovali : Beier, Bosák, Pavlady, Valošek, Fukala, Kubien, Ježek M.,Doucha, Písečný, Hadinec,Valent, Konečný

2013

5.místo..:(

2012

Basketbalisté Slavoje vítězně na turnaji v Brně

Svou čtvrtou účast v řadě na turnaji pořádaném Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno proměnili basketbalisté Slavoje v celkové prvenství a zařadili se tak do listiny vítězů této tradiční podzimní akce, která zapsala již svůj 31. ročník.

Vítězství v základní skupině se pro Slavoj zrodilo celkem bezproblémově poté, co přehrál postupně tým vysokoškoláků Veterina Brno i nejslabší družstvo turnaje Veterina Old Boys. V sobotním semifinále pak Český Těšín narazil na družstvo právníků z Bratislavy, loňského vítěze turnaje. Souboj byl po roce opakováním stejné fáze turnaje, nyní se však karta otočila a Slavoj po vyrovnaném průběhu zlepšenou koncovkou vydřel účast ve finálovém klání. Tam změřil síly s ambiciózním a sebevědomým mužstvem Omniplast Brno, který se jevil být hlavním favoritem soutěže. V průběhu turnaje za něj nastoupil totiž i bývalý velmi kvalitní ligový hráč Aleš Kočvara a i na ostatních postech byla lavička protivníka přímo nabitá. Finále se navíc pro Slavoj od počátku nevyvíjelo vůbec dobře. Ještě ve třetí čtvrtině vedli brněnští náskokem až 17 bodů a tento se zdál být nedostižným. I pořadatelé dění na hřišti vnímali stejně a tak diplomy za konečné umístění byly již neprozřetelně vypsány. Změnou obranného systému a zvýšeným herním úsilím však Slavoj předvedl nevídaný obrat utkání. Před asi stovkou přihlížejících s posledním hvizdem docílil vyrovnaného skóre a v následném prodloužení využil euforie a v poklidu vybudoval rozhodující převahu. Opařený protivník na něj již nedokázal odpovědět, a tak vyhlášení výsledků turnaje se nakonec muselo trochu posunout. To aby pořadatelé předali řádně vypsaná ocenění do těch pravých rukou.

Slavoj v turnaji reprezentovala devítka hráčů. Využil přitom dvě posily z jiných klubů, a to třineckého nestora Douchu, který však v minulosti po několik let nastupoval i za Těšín, a dále bývalého orlovského hráče Konečného, který v současné době hraje za Boskovice a k celkovému prvenství svým výkonem notně přispěl. Svou hned první účast na turnaji proměnil v triumf kapitán Bosák. Lídrem obratu ve finálovém utkání pak byl rozehrávač Beier, který v závěru turnaje předvedl velmi dobrý výkon, ačkoliv toho v nastalé sezoně zatím moc nenatrénoval. Vítěznou trofej si dále osahali nová zahraniční posila týmu Kubien, pivot Písečný a tradiční opory Slavoje Ježek M. a rozehrávači Pavlady a Valošek.

2009

Ve dnech  6.-7.11.2009 se uskutečnil v Brně 28. ročník turnaje vysokých škol , na který letos byli pozváni i basketbalisté Slavoje. Po náročném průběhu turnaje nakonec vybojovali naši basketbalisté 3. místo, což je v dané konkurenci velký úspěch.